Filtry

Kamień
więcej >
Kolekcja
więcej >
Kolor
więcej >
Powłoka
więcej >

Naszyjniki z literką

Naszyjniki z literkami to wyjątkowe, bardzo osobiste, a zarazem efektowne akcesoria, które znów stają się modne. Pozłacane lub posrebrzane naszyjniki z hipoalergicznej stali szlachetnej stanowią znakomite uzupełnienie każdej stylizacji. Minimalistyczny design tego typu gadżetów sprawia, że z powodzeniem możemy łączyć je z inną biżuterią. Naszyjniki z literkami są stylowym spersonalizowanym upominkiem dla kobiet w każdym wieku.

Sprawdź pojedyncze litery:  A   B   D   E   G   H   I    J   K   L   M   N   O   P   R   S   W   Z

Naszyjniki z literkami niegdyś modne, jednak przez długie lata zapomniane ponownie wracają do łask. Charakterystyczne dla mody jest to, że zatacza ona koło, co jest widoczne między innymi na przykładzie stylowych naszyjników z literką. Obecnie stanowią one must have dla każdej osoby podążającej za najnowszymi trendami mody, ale nie tylko.

Naszyjnik z literą jako talizman

Popularność naszyjników z literkami wynika z faktu, że należą one do gadżetów eleganckich, uniwersalnych (można dopasować je praktycznie do każdej stylizacji), ale też bardzo osobistych. Ozdoba na łańcuszku może być pierwszą literą naszego imienia lub imienia bliskiej naszemu sercu osoby. Równie dobrze może symbolizować ważne dla nas miejsce, czy zdarzenie (taki dodatek może przybrać postać talizmanu, czy amuletu). Nie jest wcale powiedziane, że musimy poprzestać na jednej zawieszce. Niektórzy noszą kilka liter, które mogą oznaczać inicjały najbliższych im osób, imiona ich dzieci, czy skróty, które tylko oni mogą rozszyfrować.

Minimalistyczny design daje wiele możliwości

Naszyjnik z literą to propozycja dla kobiet ceniących sobie minimalistyczny styl, ale nie tylko. Jeżeli zależy nam na uzyskaniu prostej, klasycznej i minimalistycznej stylizacji – zakładamy elegancki naszyjnik z jedną literą. Jako jedyna biżuteria, będzie on tym bardziej przyciągał spojrzenia. Jednocześnie tego typu akcesoria nie są zarezerwowane jedynie dla osób preferujących elegancką prostotę. Z powodzeniem możemy je łączyć z wieloma innymi ozdobami (w ten sposób stworzymy naszyjnik warstwowy), dzięki czemu uzyskamy niepowtarzalny efekt. 

Dzięki wykorzystaniu naszyjników z literą sprawimy, że każda nasza stylizacja będzie unikalna. Możemy nosić je na co dzień (będą doskonałym dodatkiem do szkolnego, czy zawodowego outfitu), a także na wieczór – jako gustowny dodatek do wyjściowej kreacji.

Naszyjnik z literą jako upominek idealny

Osoby, które zastanawiają się nad prezentem dla ważnej w ich życiu kobiety, mogą sięgnąć po naszyjnik z literą. Sprawdzi się on jako podarunek z okazji Dnia Matki, Dnia Babci, urodzin, Walentynek, Dnia Kobiet, imienin, a także innych uroczystości. Taki upominek jest uniwersalny, dlatego można go podarować kobiecie w każdym wieku (zarówno młodszej siostrze jak i babci). Naszyjniki z literą mają przewagę nad innymi rodzajami dodatków, gdyż doskonale pasują do różnych stylów. Usatysfakcjonują one zarówno kobietę, która stawia na klasyczną prostotę, a także Panią noszącą na co dzień duże ilości biżuterii.