Filtry

Naszyjniki z medalionem

Naszyjniki z medalionem to ozdoby wyjątkowe, które z pewnością zostaną z nami na dłużej. Atrakcyjny medalion wykonany ze złotej lub srebrnej stali szlachetnej pełni funkcję ozdobną. Dodatkowo jest na tyle duży, że można wykonać na nim grawer. Możemy wybierać spośród naszyjników z medalionami w postaci prostokątnych blaszek, kół, słońca, kotwicy, kotków i innych efektownych wzorów. Medaliony mogą być zawieszone na łańcuszku z wysokogatunkowej stali szlachetnej lub na naszyjniku – na przykład wykonanym z kamieni naturalnych.

Naszyjniki z medalionami to propozycja dla kobiet, które szukają biżuterii efektownej, a jednocześnie jedynej w swoim rodzaju. Ozdoba staje się unikalna dzięki możliwości personalizacji. W tej chwili w sprzedaży dostępne są naszyjniki z medalionami odpowiednie dla minimalistek, a także takie, które spodobają się kobietom lubiącym, gdy ich biżuteria przyciąga wzrok.

Szeroki wybór stylowych naszyjników z medalionami

Projektanci biżuterii przygotowali dla nas szeroki wybór naszyjników z medalionami. W tym sezonie ogromną popularnością cieszy się biżuteria wykonana ze srebrnej i złotej stali szlachetnej. Medaliony mogą mieć kształt okrągły lub prostokątny. Modne są również dodatki o bardziej fantazyjnych kształtach – kotwic, głowy kota, słońca, półksiężyca. Medalion może posiadać powierzchnię gładką, matową, satynowaną, drapaną. Nowością w tym sezonie są ozdoby z azteckimi wzorami. Naszyjnik może posiadać jeden lub większą ilość medalionów.

Naszyjniki z medalionami dla minimalistek

Proste naszyjniki z medalionami są chętnie wybierane przez kobiety lubiące biżuterię minimalistyczną. Minimalistki docenią biżuterię na prostych, stalowych łańcuszkach w kolorze srebra lub złota, z medalionami w formie prostokątnych lub okrągłych blaszek. W zależności od wykończenia medalionu grawer można wykonać po jeden lub po obu jego stronach. Wielką zaletą minimalistycznych naszyjników z medalionami jest fakt, że można je założyć do wszystkiego. Taka biżuteria będzie pasowała do pracy (nawet, gdy obowiązuje nas ścisły dress code), na randkę, na co dzień, a także na wielkie wyjścia. Gdy zakładamy wieczorową kreację możemy połączyć minimalistyczny naszyjnik z dodatkową biżuterią (na przykład kolią pereł).

Naszyjnik z medalionem jako dodatek do casualowych stylizacji

Kobiety preferujące codzienny, niezobowiązujący styl mogą wybierać dowolne naszyjniki z medalionami, a nawet zakładać większą ilość tego typu biżuterii. Z pewnością docenią one naszyjniki z medalionami i kamieniami naturalnymi lub perłami. Mogą one sobie pozwolić na medaliony o fantazyjnych kształtach, o rozmaitym wykończeniu – błyszczącym, drapanym, młotkowanym. Na wielkie wyjście świetnie sprawdzą się naszyjniki z medalionami na kolii pereł lub kolii czarnych onyksów, które pasują paniom w każdym wieku. Jeżeli chcemy, żeby naszyjnik z medalionem służył nam długie lata, dobrze zastanówmy się nad treścią graweru. Musi to być napis, co do którego mamy pewność, że nie znudzi się nam szybko. Warto jest postawić na imiona ukochanych osób, cytaty czy hasła motywacyjne.