Filtry

Dla kogo
więcej >
Dodatkowe
więcej >
Kategoria
więcej >
Materiał dodatkowy
więcej >
Kolekcja
więcej >

Nieśmiertelnik z grawerem

Nieśmiertelniki męskie z grawerem należą do akcesoriów, z których można korzystać na wiele sposobów. Dawniej ich podstawowym przeznaczeniem była identyfikacja żołnierzy. Dziś traktowane są jako ozdoby, a nawet talizmany, na których zawieramy swoje życiowe motto, czy ważne dla nas sentencje. Efektowne nieśmiertelniki wykonane są z wysokogatunkowych, bezpiecznych dla zdrowia materiałów.

 

Nieśmiertelniki męskie z grawerem – gadżet, który przyda się każdemu

Eleganckie nieśmiertelniki męskie z grawerem mogą spełniać swoją pierwotną rolę, czyli służyć do identyfikacji ich właściciela. Współcześnie jednak coraz częściej odchodzi się od tego zwyczaju. Na nieśmiertelnikach można zamieścić ważne telefony, a także istotne dla nas informacje. Dodatek ten coraz częściej wykorzystywany jest jako biżuteria. Możemy kupić nieśmiertelniki w klasycznym, minimalistycznym stylu, ale też gadżety bardzo ozdobne – na przykład pokryte skórą naturalną. Gadżety można nosić na szyi, a także dopiąć do kluczy czy paska. Jako, że są one wykonane z hipoalergicznej stali nierdzewnej, poleca się je mężczyznom z alergiami, w przypadku których wykluczone jest noszenie innych metali (w tym metali szlachetnych).

 

Nieśmiertelnik to idealny prezent i ciekawy dodatek do stylizacji

 

Eleganckie nieśmiertelniki są coraz chętniej wybierane na prezent. Bez obaw można podarować je mężczyźnie w każdym wieku, gdyż należą pod wieloma względami do ozdób bardzo uniwersalnych. Jeżeli szukamy odpowiedniego upominku dla brata, wujka, czy przyjaciela, efektowny nieśmiertelnik jak najbardziej powinien zdać tu egzamin.

 

Proste nieśmiertelniki pasują do praktycznie każdej, nawet bardzo eleganckiej stylizacji. Zazwyczaj nosi się je na prostych, minimalistycznych łańcuszkach ze stali nierdzewnej. Zarówno modele proste, jak i te bardziej ozdobne z powodzeniem można łączyć z wszelkiego rodzaju biżuterią. Jest to wielka zaleta nieśmiertelników, gdyż istnieje małe prawdopodobieństwo, że staną się one nietrafionym prezentem. W przypadku, gdy nieśmiertelnik otrzyma mężczyzna, który na co dzień lubi dodawać do swoich stylizacji większe ilości dodatków, gadżet ten może być po prostu jednym z nich.

 

Kolorowa (posrebrzana i pozłacana stal szlachetna) umożliwia dostosowanie ozdoby do typu kolorystycznego danego mężczyzny. Do tak zwanych chłodnych typów urody najbardziej pasuje biżuteria srebrna. Jeżeli chodzi o typy ciepłe – tu najlepiej sprawdzi się złoto.