Filtry

Nieśmiertelniki męskie

Nieśmiertelniki męskie pomimo militarnych skojarzeń mogą być po prostu efektownym dodatkiem do wielu stylizacji. Najwyższej jakości nieśmiertelniki wykonane są (w części lub w całości) z hipoalergicznej stali szlachetnej. Charakteryzują się one oryginalnymi kształtami, wzorami, różnorodnymi kolorami (choćby ponadczasowym i zawsze modnym złotem i srebrem). Możemy wybrać nieśmiertelniki z medalikiem lub możliwością grawerowania (w takiej formie stają się one niepowtarzalnym upominkiem). Szukasz czegoś bardziej spersonalizowanego? Sprawdź nieśmiertelniki z grawerem

Obecnie synonim oryginalności i uniwersalności, swojego czasu nośnik militarnych skojarzeń. Charakterystyczny element stroju żołnierzy amerykańskiej armii, tzw. dog tag , wszedł na stałe w szeregi współczesnej mody. Naszyjniki męskie – nieśmiertelniki widywane są dziś na pokazach największych światowych projektantów. Chętnie sięgają po nie również gwiazdy wielkiego formatu – David Beckham, Jay-Z czy też Will Smith. Popularność nieśmiertelników męskich spowodowała, że stały się one kultową biżuterią dla Panów. Obecnie istnieje wprost nieograniczona możliwość wyboru ich kształtu, koloru oraz dostosowania szczegółowych detali, np. graweru. Dzięki nowoczesnym naszyjnikom męskim wyrażenie siebie i swojego stylu życia przekute zostaje w rzeczywistość. 

Nieśmiertelnik stalowy – oryginalny prezent dla Panów

To uniwersalna, a zarazem nieprzeciętna ozdoba. Wpisuje się w każdy dress code - niezależnie od wieku, wyglądu czy preferowanego stylu ubioru. Może być więc świetnym pomysłem na prezent. Bawełniany sznurek lub łańcuszek w kolorze srebra? Męski nieśmiertelnik występuje w komplecie z jedną z tych opcji. W każdym przypadku pojawia się możliwość regulacji długości naszyjnika. Minimalistyczny design nieśmiertelnika zaprojektowanego w klasycznej estetyce, wzbogacony jest często innym tworzywem lub elementem zdobniczym. W zestawieniu z kulkowym łańcuszkiem, ozdoba nabiera autentyzmu. Wstawki ze skóry są niezwykle eleganckie. Z kolei symbole to metaforyczne wyrażenie takich pojęć, jak: nadzieja, odrodzenie, determinacja.

Efektowny nieśmiertelnik pozłacany – męski punkt widzenia

Ponadczasowy naszyjnik w kolorze złota to dopełnienie stylizacji oraz jej wyrazista kropka nad „i”. Ten kolor kojarzony jest ze szlachetnością, bogactwem oraz władzą. Biżuteria w tak efektownej barwie przyciąga uwagę. Tym, co najbardziej przyciąga uwagę na nieśmiertelniku, są towarzyszące mu symbole, nawiązujące m.in. do religii bądź dziedzin związanych ze sportem. Bestsellerem, cieszącym się w modzie niesłabnącą popularnością, jest zestawienie koloru złotego ze srebrem. Dwa nieśmiertelniki w takiej kombinacji są ekstrawaganckim oraz niebanalnym elementem garderoby. Ten design potrafi zaskakiwać, być nieoczywistym. Dlatego też tego rodzaju ozdoba jest dedykowana Panom chcącym wyjść poza ramy konwencji.

Nieśmiertelnik męski z grawerem – biżuteria personalizowana

Naszyjniki Manoki to produkty w 100% hipoalergiczne oraz nieszkodliwe dla skóry. Powstają ze stali szlachetnej, więc odznaczają się również niepodważalną trwałością oraz odpornością na działanie niekorzystnych warunków zewnętrznych.