Filtry

Czarne nieśmiertelniki męskie

Czarne nieśmiertelniki są polecane mężczyznom w każdym wieku, którzy cenią sobie biżuterię nowoczesną, przyciągającą spojrzenia. Dodatki wykonane z czarnej stali szlachetnej są bardzo modne, co więcej uchodzą za uniwersalne, gdyż pasują do niemal każdej stylizacji. Czarny nieśmiertelnik męski może być dobrym wyborem, kiedy nie możemy zdecydować się na klasyczną złotą lub srebrną biżuterię. Nieśmiertelniki z czarnej stali mogą mieć różne wykończenia i kształty. Zazwyczaj nosi się je na łańcuszkach ze stali w tym samym kolorze, choć nie jest to regułą.

Czarne nieśmiertelniki męskie – biżuteria będąca połączeniem klasyki i nowoczesności


Czarne nieśmiertelniki męskie to propozycja dla osób, które lubią biżuterię niebanalną i nowoczesną. Stal szlachetna w kolorze czarnym pasuje do każdego typu urody. Można ją również połączyć z dowolną stylizacją. Co powinniśmy wiedzieć zanim zdecydujemy się na zakup czarnych nieśmiertelników?


Dlaczego nieśmiertelnik?


Nieśmiertelniki zdecydowanie należą do najbardziej cenionej przez panów biżuterii. Mają one militarystyczną przeszłość, dlatego sięgają po nie nawet mężczyźni, którzy nie założyliby innych ozdób. Choć część nieśmiertelników prezentuje się bardzo efektownie, ich największą zaletą jest duża powierzchnia do grawerowania. Możliwość wykonania dowolnego napisu sprawia, że czarny nieśmiertelnik staje się dodatkiem jedynym w swoim rodzaju.


Wykonany z czarnej stali szlachetnej nieśmiertelnik to ozdoba, która będzie się prezentowała dobrze zarówno na osobach o ciepłym, jak i o chłodnym typie kolorystycznym. Jeżeli nie możemy się zdecydować na klasyczne srebro lub złoto – czarna stal może być dobrą propozycją dla nas. Czarna stal pasuje ponadto do większości (o ile nie wszystkich) stylizacji.


Dlaczego stal szlachetna?


Nieśmiertelniki wykonane z czarnej stali szlachetnej mogą być ciekawą alternatywą dla biżuterii z klasycznego srebra lub złota. Czarna stal prezentuje się wyjątkowo efektownie i nowocześnie. W przeciwieństwie do wielu kruszców jest też bardzo wytrzymała (wykazuje ponadprzeciętną odporność na uszkodzenia mechaniczne i działanie wilgoci). Jej wielką zaletą jest fakt, że będzie odpowiednia nawet dla osób uczulonych na metale.


Jak wybrać czarny nieśmiertelnik?


Zanim zdecydujemy się na zakup czarnego nieśmiertelnika, koniecznie zastanówmy się, który model będzie w najwyższym stopniu pasował do naszego stylu. Jeżeli jesteśmy zwolennikami minimalizmu odpowiednie dla nas mogą się okazać nieśmiertelniki najprostsze (w postaci prostokątnej blaszki na kulkowym łańcuszku). Jeśli zależy nam na biżuterii bardziej ozdobnej, być może przypadną nam do gustu czarne nieśmiertelniki z motywami religijnymi (na przykład z krzyżami czy medalikami) lub symbolami chińskimi. Bardzo elegancko prezentują się nieśmiertelniki masywne o wykończeniu drapanym. 


W tym sezonie modne jest noszenie kilku nieśmiertelników na jednym łańcuszku (możemy zdecydować się na ozdoby wykonane tylko z czarnej stali szlachetnej lub połączenie czarnego nieśmiertelnika z gadżetami z różnokolorowej stali). Kupując nieśmiertelnik nie zapomnijmy o dopasowaniu długości łańcuszka.