Filtry

Srebrne Nieśmiertelniki Męskie

Srebrne nieśmiertelniki są biżuterią, która cieszy się uznaniem wśród mężczyzn w każdym wieku. W dodatki tego typu można zainwestować o każdej porze roku, gdyż znakomicie sprawdzają się zarówno latem, jak i zimą. Nieśmiertelniki wykonane ze stali szlachetnej w kolorze srebrnym są polecane mężczyznom o chłodnym typie kolorystycznym (warto je wybrać, gdy nasza skóra i włosy mają chłodny odcień). W sprzedaży dostępne są srebrne nieśmiertelniki o wykończeniu matowym, połyskującym, satynowym, a także drapanym.


 

Srebrne nieśmiertelniki męskie – biżuteria ciągle modna

Srebrne nieśmiertelniki męskie to biżuteria, która od wielu lat nie wychodzi z mody. Pierwsze nieśmiertelniki miały funkcje militarystyczne (ich celem było umożliwienie zidentyfikowania żołnierzy na wojnie), jednak współcześnie traktuje się je głównie jako ozdoby. Chętnie sięgają po nie gwiazdy kina i muzyki. Współcześnie wybór srebrnych nieśmiertelników jest tak duży, że biżuterię dla siebie znajdą nawet mężczyźni, którzy preferują bardziej ozdobne gadżety.

Srebrne nieśmiertelniki męskie – jest z czego wybierać

W tej chwili wybór nieśmiertelników wykonanych ze stali szlachetnej w kolorze srebrnym jest większy niż kiedykolwiek. Zwolennicy klasyki i minimalizmu mogą zdecydować się na nieśmiertelniki najprostsze, w postaci cienkiej blaszki na kulkowym łańcuszku. Jeżeli zależy nam na biżuterii bardziej ozdobnej, zainteresujmy się srebrnymi nieśmiertelnikami o bardziej finezyjnych kształtach.

Do wyboru mamy ozdoby wykonane ze stali o wykończeniu satynowym, matowym, drapanym czy połyskującym. Bardzo ciekawie prezentują się także nieśmiertelniki posiadające oryginalne zdobienia dookoła blaszki. Równie interesującą propozycją są srebrne nieśmiertelniki zawieszone na naszyjniku wykonanym z lawy wulkanicznej.

Dodatkowe ozdoby

Modnym trendem jest łączenie prostych nieśmiertelników z różnego rodzaju ozdobami. Mogą być to ozdoby wykonane ze skóry naturalnej lub stali szlachetnej. Popularnym rozwiązaniem jest też noszenie więcej niż jednego nieśmiertelnika. Dopuszczalne jest łączenie nieśmiertelników w tym samym kolorze lub o różnych barwach (nieśmiertelniki srebrne dobrze komponują się z nieśmiertelnikami wykonanymi ze złotej lub czarnej stali nierdzewnej).

Grawer największą zaletą srebrnych nieśmiertelników

Choć same nieśmiertelniki nie są zaliczane do najbardziej efektownej biżuterii, zyskują wielu zwolenników ze względu na możliwość wykonania na nich graweru. Unikalny, wymyślony przez nas napis sprawia, że nieśmiertelnik staje się biżuterią jedyną w swoim rodzaju. Bardzo ważne jest, żeby dokładnie przemyśleć treść graweru, gdyż to od niej zależy czy będziemy chętnie nosić nieśmiertelnik czy też szybko z niego zrezygnujemy.

Srebrne nieśmiertelniki idealnym upominkiem

Wykonane ze srebrnej stali szlachetnej nieśmiertelniki są często kupowane na prezent. Można podarować je bliskiemu mężczyźnie – na przykład tacie, dziadkowi, partnerowi, bratu, synowi. Kupując nieśmiertelnik na prezent musimy pamiętać o wyborze odpowiedniej długości łańcuszka.