Filtry

Złote Nieśmiertelniki Męskie

Złote nieśmiertelniki to propozycja dla mężczyzn, którzy lubią biżuterię prostą i klasyczną, a jednocześnie nie chcą rezygnować z luksusu jaki daje efektowny złoty metal. W zależności od potrzeb możemy zdecydować się na nieśmiertelniki minimalistyczne, jak i modele bogato zdobione (na przykład znakami chińskimi czy motywami religijnymi). Doskonałym uzupełnieniem nieśmiertelników jest łańcuszek kulkowy w kolorze złota, który umożliwia łatwą regulację długości. Złote nieśmiertelniki można nosić samodzielnie lub łączyć z biżuterią w tym samym lub innych kolorach.

Złote nieśmiertelniki połączeniem luksusu i prostoty

Wykonane ze złotej stali szlachetnej nieśmiertelniki męskie to ozdoby cieszące się współcześnie dużą popularnością. Sięgają po nie mężczyźni w każdym wieku. Pasują one szczególnie osobom o ciepłym typie kolorystycznym.

Złote nieśmiertelniki – dla kogo?

Złote nieśmiertelniki to biżuteria bardzo uniwersalna. Militarystyczny charakter tego typu dekoracji sprawia, że chętnie wybierają je nawet ci mężczyźni, którzy do biżuterii podchodzą sceptycznie. Złoty nieśmiertelnik będzie pasował praktycznie do każdej stylizacji. Eleganccy mężczyźni mogą nosić go do garnituru (do garnituru warto jest wybrać nieśmiertelnik na dłuższym łańcuszku, który w razie potrzeby można ukryć pod koszulą). Nie ma żadnych przeciwwskazań, żeby łączyć nieśmiertelniki ze stylizacjami casualowymi (w tym nawet sportowymi dresami).

Modne złote nieśmiertelniki to propozycja dla mężczyzn w każdym wieku. Pasują one zarówno panom dojrzałym, jak i bardzo młodym. 

Nieśmiertelniki w kolorze złota dla zwolenników minimalizmu i nie tylko

Na rynku dostępne są złote nieśmiertelniki w postaci cienkiej blaszki na łańcuszku pozbawionej jakichkolwiek ozdób. Dodatki tego typu przypadną do gustu minimalistom i osobom, które nie lubią, gdy ich biżuteria nadmiernie rzuca się w oczy. Jeden prosty nieśmiertelnik jest w stanie sprawić, że cały outfit nabierze eleganckiego charakteru.

Jeżeli zależy nam na dodatkach bardziej efektownych, warto jest rozważyć zakup złotego nieśmiertelnika z ozdobami. Możemy zdecydować się na ozdoby z chińskimi znakami, motywami religijnymi, dodatkowymi gadżetami ze stali szlachetnej lub skóry naturalnej. W tym sezonie bardzo modne jest noszenie jednocześnie kilku nieśmiertelników (możemy wybrać same nieśmiertelniki ze złota lub połączyć ozdoby złote, srebrne, a nawet wykonane z czarnej stali chirurgicznej), a także łączenie nieśmiertelników z innymi naszyjnikami.

W zależności od upodobań możemy wybrać złota nieśmiertelniki z połyskiem, matowe, satynowe czy drapane.

Złote nieśmiertelniki z grawerem – dodatki jedyne w swoim rodzaju

Jedną z największych zalet złotych nieśmiertelników jest możliwość wykonania na nich dowolnego graweru. Unikalny napis sprawia, że stają się one biżuterią jedyną w swoim rodzaju, z którą nie chcemy się rozstawać. 

Producenci biżuterii nie narzucają nam treści graweru. Jedyne co nas ogranicza to własna wyobraźnia i wielkość nieśmiertelnika (jeśli chcemy umieścić na nim dłuższy napis musimy zdecydować się na mniejszą czcionkę).