Filtry

Motyw
więcej >
Kolekcja
więcej >
Materiał dodatkowy
więcej >
Dodatkowe
więcej >

Obrączki Męskie

Obrączki męskie to już nie tylko biżuteria kojarząca się z uroczystością zaślubin. Współcześnie bardzo modne jest noszenie ich jako dodatku do różnego rodzaju stylizacji. Szeroki wybór obrączek wykonanych ze stali nierdzewnej sprawia, że bez problemów dopasujemy je do eleganckiego garnituru, a także do sportowego stroju. Atutem hipoalergicznego surowca jest możliwość noszenia go przez osoby uczulone na metale szlachetne.

 

Współcześnie noszenie obrączek przestaje kojarzyć się jednoznacznie z sakramentem małżeństwa. Dla wielu mężczyzn obrączka jest już tylko efektowną ozdobą. Obrączki nie muszą też przypominać tych klasycznych (choć znajdziemy i takie). Często mają fantazyjne kształty i struktury, wykonane są też z przyjaznych alergikom materiałów. Znajdziemy obrączki idealne dla eleganckich minimalistów, jak i dla osób ceniących sportowy, luźny styl.

Obrączka męska jest typem biżuterii, który przykuwa spojrzenia, dlatego warto dobrze zastanowić się nad jej wyborem. Przede wszystkim powinna być ona dopasowana do naszego stylu. Przykładowo niebieska obrączka z kauczukiem, czy obrączka z czarno-czerwoną gwiazdą nie będzie odpowiednia dla eleganckiego minimalisty, jednak dla młodzieży ceniącej sportowy styl – już jak najbardziej. Wybór obrączek jest w tej chwili tak duży, że każdy mężczyzna powinien znaleźć model najbardziej mu odpowiadający. Znajdziemy między innymi masywne obrączki w kształcie śruby, obrączki bogato zdobione, modele łączące w sobie różnokolorowe elementy (szczególnie atrakcyjne prezentują się obrączki łączące w sobie złotą i srebrną stal). Zjawiskowo prezentują się grube obrączki w ażurowe kółka, czy obrączki z grawerem.

Efektowne obrączki na każdą porę dnia

 

Współcześni mężczyźni coraz chętniej eksperymentują z biżuterią. Część z nich pozostaje przy jednej obrączce, niektórzy idą dalej – noszą kilka jednocześnie. Warto pamiętać by tego typu gadżety dostosować do okazji. Na wyjątkowe okazje, kiedy zakładamy garnitur lepiej sprawdzą się modele klasyczne, bez ekstrawaganckich ozdób. Jeżeli jednak jednolite obrączki się nam nie podobają, możemy zdecydować się na wybór modeli łączących w sobie różnokolorową stal. Ciekawie prezentują się również takie, które wykonane są z połyskującego i matowego metalu. Wszystkie obrączki wykonane są z hipoalergicznej stali szlachetnej, która jest w pełni bezpieczna dla naszej skóry (mogą po nie sięgać osoby z alergiami na metale szlachetne).

Prezent, ale nie dla każdego

Męska obrączka będzie idealnym prezentem pod warunkiem, że znamy upodobania i rozmiar palca osoby, którą chcemy obdarować. Obrączki męskie znakomicie podkreślają styl każdego mężczyzny, jednak należą do ozdób bardzo osobistych. Z tego względu radzimy przed zakupem zrobić dokładny wywiad. Efektowne obrączki męskie są ostatnim krzykiem mody, dlatego nadają się na prezent przede wszystkim dla mężczyzn młodych lib/i takich, którzy uważnie śledzą najnowsze trendy.