Filtry

Dla kogo
więcej >
Kategoria
więcej >
Kolekcja
więcej >

Obrączki modułowe

 Obrączki modułowe to niekwestionowany hit modowy ostatnich sezonów. Mają one postać modułów, które możemy łączyć według uznania. W ten sposób tworzymy jedyną w swoim rodzaju niepowtarzalną biżuterię, która pomaga w wyrażaniu własnej osobowości. Obrączki modułowe dostępne są w rozmaitych, bardzo modnych kolorach, o zróżnicowanym wykończeniu, z dodatkowymi ozdobami lub bez. Projektanci biżuterii zalecają, żeby kilka obrączek zakładać na jeden palec (wówczas prezentują się najbardziej efektownie). Obrączka modułowa to idealny upominek dla osoby lubiącej łamać schematy.

 

Przykuwające uwagę, niebanalne obrączki modułowe należą do najmodniejszych ozdób w tym sezonie. Są one odpowiedzią na potrzeby osób, które lubią zmiany i nie wyobrażają sobie codziennie nosić tej samej biżuterii. Wybór modułowych obrączek jest w tej chwili tak duży, że praktycznie każdy ma szansę znaleźć biżuterię odpowiednią dla siebie. Ozdoby są wykonane z wysokiej jakości surowców dostępnych w przepięknych kolorach (projektanci biżuterii w tym sezonie mają nam do zaoferowania znacznie więcej niż klasyczne złoto i srebro).

Dla kogo są obrączki modułowe?

Oferta obrączek modułowych skierowana jest do kobiet w każdym wieku, które cenią sobie unikalny styl. Bogactwo kolorystyki sprawia, że bez problemu dostosujemy obrączki do odcienia naszej skóry (Panie o chłodnej karnacji, które obawiają się ciepłego, żółtego złota mogą wybierać na przykład różowe złoto - znakomicie podkreślające kolor ich skóry). Po tego typu dodatki mogą sięgać zwolenniczki minimalizmu (zadowolą się one mniejszą ilością obrączek w jednym kolorze), jak i kobiety, które lubią na co dzień nosić większe ilości biżuterii (obrączki modułowe wydają się wprost dla nich stworzone).

Przepis na noszenie obrączek modułowych

Obrączki modułowe są zaprojektowane po to, żeby nosić je na wiele różnych sposobów (najlepiej codziennie inaczej). Ciekawy efekt uzyskamy nosząc kilka obrączek w różnych kolorach na jednym palcu. Możemy też rozłożyć nasze obrączki modułowe proporcjonalnie na obie dłonie. Zanim zdecydujemy się na wybór konkretnych obrączek zastanówmy się nad naszą stylizacją. Jeżeli jest klasyczna, prosta, jednolita kolorystycznie, duża ilość obrączek w intensywnych kolorach będzie bardzo rzucać się w oczy. Efekt taki może być ciekawy, choć niekoniecznie na miejscu, gdy w pracy obowiązuje nas ścisły dress code. 


Panie, które dopiero zaczynają swoją przygodę z obrączkami modułowymi powinny zacząć od noszenia mniejszej ilości biżuterii w stonowanych kolorach. Kiedy uznają, że są zadowolone z efektu i świetnie czują się w obrączkach doskonale, mogą pozwolić sobie na bardziej odważne stylizacje. Pamiętajmy jednak, że w modzie nie ma takich zasad, których nie mogłybyśmy złamać.