Filtry

Wisiorki na łańcuszku

Wisiorki na łańcuszku to biżuteria uniwersalna, ponadczasowa, która zawsze wygląda dobrze. Docenią ją kobiety preferujące różne style ubierania. W tym sezonie szczególnie modne są wisiorki na łańcuszku wykonane ze srebrnej lub złotej stali szlachetnej. Mogą mieć one postać prostych blaszek pod grawer, medalionów, półksiężyców, symboli religijnych, motywów morskich, znaków zodiaku, ptaszków, serduszek, kwiatuszków, medalików, piórek. W sprzedaży dostępne są wisiorki w postaci muszelek, a także szlifowanych kamieni naturalnych.

Wisiorki na łańcuszku to biżuteria, która o ile będzie umiejętnie dobrana – przypadnie do gustu kobiecie w każdym wieku. Ogromny wybór wisiorków sprawia, że każda klientka ma szansę znaleźć biżuterię najbardziej odpowiednią dla siebie. Część tego typu ozdób umożliwia wykonanie graweru. Możemy nosić jeden lub większą ilość wisiorków.

Bogata oferta wisiorków na łańcuszku

Kobieta zainteresowana zakupem wisiorka na łańcuszku ma do wyboru dużą ilość biżuterii. Najprostsze i najchętniej wybierane przez minimalistki są wisiorki w postaci prostych blaszek, na których wykonuje się grawer. Modne są również wisiorki w postaci medalionów, serduszek, półksiężyców, motywów religijnych (są one traktowane wyłącznie jako ozdoby), muszelek i motywów morskich (tego typu biżuteria będzie znakomitym uzupełnieniem wakacyjnych stylizacji). W wielu sklepach możemy kupić wisiorki z kamieniami naturalnymi, perłami, cyrkoniami, ażurowymi wzorami. Dodatki tego typu najczęściej wykonane są ze srebrnej i złotej stali nierdzewnej. Modne są ponadto ozdoby ze stali w kolorze różowego złota.

Jak wybrać idealny wisiorek na łańcuszku dla siebie?

Zanim zdecydujemy się na zakup konkretnego wisiorka na łańcuszku, koniecznie zadajmy sobie pytanie z czym będziemy nosić tego typu biżuterię. Powinna ona pasować do większości naszych stylizacji. Jeżeli na co dzień ubieramy się bardzo elegancko, a w pracy obowiązuje nas sztywny dress code, wisiorek w postaci czaszki nie będzie najlepszym wyborem, gdyż nie będzie pasował do naszego stylu. Dodatek tego typu wydaje się natomiast idealny dla kobiety lubiącej rockowy styl. Jeżeli szukamy biżuterii jedynej w swoim rodzaju, koniecznie zastanówmy się nam zakupem wisiorka posiadającego powierzchnię do grawerowania. W przypadku, gdy zależy nam na biżuterii na wielkie wyjście – dobrym wyborem mogą okazać się wisiorki z perłami, cyrkoniami, ażurowymi wzorami lub szlifowanymi kamieniami. Osoby, które mają alergię na metal nie muszą rezygnować z wisiorków na łańcuszku. Ważne jest jednak, żeby wybierały biżuterię w całości wykonaną z hipoalergicznej stali szlachetnej.

Kupujemy wisiorek na łańcuszku na prezent

Stylowy wisiorek na łańcuszku może okazać się dobrą propozycją na prezent dla wyjątkowej kobiety. Zanim zdecydujemy się na zakup, postarajmy się poznać upodobania osoby, którą chcemy obdarować. Zdecydowanie najbezpieczniejszym rozwiązaniem jest wisiorek minimalistyczny, nadający się pod grawer. Pamiętajmy jednak o tym, że tego typu biżuterię możemy podarować jedynie kobiecie, z którą łączą nas bliskie relacje.